O nas

ZVORKA

Marketing, rynek, design, media, nowe technologie, internet ulegają szybkim zmianom. Wymagają nowych rozwiązań, komunikacji i środków przekazu, które pozwolą skutecznie dotrzeć do konsumenta –zarówno pośrednio, jak i bezpośrednio. Jeden dobry pomysł już nie wystarczy.

Agencja reklamowa Zvorka powstała w odpowiedzi na kompleksowe potrzeby naszych dotychczasowych i nowych klientów. Nie stawiamy na jeden pomysł, oferujemy zintegrowaną komunikację z marką. Słuchamy i tworzymy kompletny, konkretny przekaz. Mamy na uwadze jego treść, formę i użyteczność. Kompleksowo i kompletnie.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach z zakresu budowania świadomości marki, produkcji filmowo-telewizyjnej oraz projektowania interaktywnego. Spajamy strategię, kreację i innowacje technologiczne, tworząc w rezultacie historie o markach naszych klientów.

Nasz zespół tworzą doświadczeni ludzie, których połączyło pragnienie rozwoju i zamiłowanie do wyrażania emocji za pomocą nowych oraz tradycyjnych mediów. Grafika, internet, film, fotografia, marketing, muzyka i kultura to wypadkowa naszych zainteresowań. To właśnie Zvorka.

Dzięki zaangażowaniu i otwartości w relacji z klientami proces projektowy przebiega w warunkach sprzyjających osiągnięciu zamierzonego celu. Realizujemy zarówno projekty małe i duże, komercyjne jak i niezależne. Dzięki temu unikamy stagnacji oraz rutyny podczas procesu twórczego i realizacyjnego oraz wybieramy odpowiednie rozwiązania dedykowane potrzebom naszych klientów.

ZESPÓŁ

Krzysztof Bętkowski

PRODUCTION MANAGER

Smartnuts

Wojtek Kres

CREATIVE HEAD

ot!design

 

PRACUJEMY Z

Agnieszka Batóg PUBLIC RELATIONS

Dawid Malek GRAPHIC DESIGNER

Lena Gaik PHOTO EDITOR

Maciej Szafranek FILM EDITOR

Marcin Kramarczyk SOUND & MUSIC

Paweł Sito DTP

 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Projektowanie logo
Naming i slogan
Identyfikacja wizualna
Key Visual
Projektowanie opakowań
Materiały POS
Opracowywanie treści
Tworzenie historii

Projektowanie responsywne
Architektura informacji
User Experience
Aplikacje i rozwiązania mobilne
Strony, portale i serwisy www
Interfejsy użytkownika
Landing page

Reklama tv i radio
Spot tv i radio
Film promocyjny
Animacje 2D, 3D
Fotografia modowa
Fotografia produktowa
Packshoty
Wizualizacje 3D

Katalogi
Akcydensy
Foldery
Plakaty
Wizytówki
DTP