Odessa

Kompleksowa realizacja dla Odessa Boutique

Odessa Boutique

Wyjątkowa odzież dla kobiet?

Taką właśnie można znaleźć w sklepie Odessa Boutique. A już od niedawna najnowsza kolekcja jest również dostępna w sklepie internetowym Odessa Boutique. Stacjonarny butik z oryginalnymi ubraniami funkcjonuje od 2008 roku. Produkty dostępne dla dla kobiet w każdym wieku są specjalnie wyselekcjonowane i dostępne jedynie w kilku egzemplarzach. Wraz z rosnącym zainteresowaniem swoich klientek właściciele Odessy postanowili otworzyć platformę sprzedażową w Internecie i rozwinąć swoje możliwości aby w pełni zadowolić swoje klientki. Mieliśmy przyjemność im w tym pomoc.

Branding

Właściciele marki Odessa oczekiwali zmiany dotychczasowego wizerunku, w tym składowej czyli logotypu. Postawiliśmy na prosty, nowoczesny, odrobinę surowy wizerunek mając na uwadze wszelkie odczucia z pięknym, portowym miastem Odessa. Nowa identyfikacja trafiła na wszystkie materiały promocyjne butiku.

Copywriting

Ubraliśmy także w słowa materiały promocyjne sklepu. Tworząc slogany i pozostałe treśći odnieśliśmy się do osobistych wrażeń klientek butiku oraz ich emocji związanych z nową kolekcją dostępną w sklepie.

Sesja zdjęciowa

Zrealizowaliśmy także fotograficzną sesję modową, której efekty posłużyły między innymi do stworzenia lookbooka prezentującego najnowszą kolekcję ubrań dostępnych w Odessa Boutique. Zależało nam na ostrym, konkretnym, nieco chłodnym obrazie i stanowczym wizerunku modelek.

Sklep internetowy w Responsive Web Design

 

Całość prac zwieńczyło przygotowanie przyjaznej użytkowniczkom platformy sprzedażowej online, na której można nabyć wybrane produkty dostępne w Odessa Boutique.