Paged Meble

Odświeżenie elementów wizerunku firmy

PAGED MEBLE

Paged Meble to marka produkująca meble drewniane od 1881 roku. Meble firmy Paged charakteryzują się wyjątkowym wzornictwem oraz najwyższą jakością wykonania. Firma oferuje meble gięte, ręcznie wytwarzane tylko w kilku miejscach na świecie. Produkty te zostały docenione w ponad pięćdziesięciu krajach świata.

Dla firmy z Jasienicy przygotowaliśmy odświeżenie wizerunku elementów identyfikacji wizualnej. Stworzyliśmy także serię katalogów produktowych  materiały wewnętrzne firmy, wzorniki materiałów oraz reklamy zewnętrzne i prasowe.

paged-papers

Branding

W oparciu o dostępne wytyczne przygotowaliśmy nowoczesny, świeży i minimalistyczny design dla Paged Meble. Uzyskaliśmy pożądany efekt dzięki zmianie kolorystyki i nawiązaniu do współczesnych, najnowszych trendów.  Mieliśmy za zadanie jednocześnie zerwać w realizowanych pracach  z dotychczasowym postrzeganiem firmy  przez konsumentów i partnerów biznesowych. W związku z tym przeprojektowaliśmy i przygotowaliśmy serię materiałów wewnętrznych, foldery, katalogi sprzedażowe, prezentacje, materiały prasowe oraz reklamę zewnętrzną, w tym bilboardy, projekty reklam na auta, tablice dojazdowe i wiele innych.

wzornik_wybarwien_zewn
torba-papierowa

KATALOGI

 

Seria katalogów produktowych na rok 2011.

Katalog mebli skrzyniowych oraz katalog krzesła i stoły.

paged_4
paged_6
paged_1

Outdoor

Przygotowaliśmy serię tablic dojazdowych, billboardów oraz reklamy na środkach transportu publicznego.

solaris_urbino_10_3a
tablica pion