Usługi

BRANDING

Na budowanie świadomości marki składa się wiele elementów. Naming, logo, identyfikacja i komunikacja wizualna to elementy, które konstruujemy i spajamy w jedno. Dokładamy starań, aby zbudować silną markę lub ją wspomóc. Tak, żeby grupa docelowa mogła odczytać jej tożsamość bez zbędnego wysiłku lub odkryć nowe wartości, które ze sobą niesie. Przygotowujemy konkretny przekaz za pomocą nazwy, loga, hasła reklamowego, designu i odpowiedniej historii, tak aby otrzymana w ten sposób koncepcja była odbierana pozytywnie i przyniosła odpowiedni skutek w interakcji z konsumentem.

Staramy się przy tym wskazać i praktycznie wyeksponować możliwe zastosowania marki za pomocą odpowiedniej kreacji. Przy opracowywaniu komunikatu jaki ma być kojarzony z marką mamy na uwadze usługi, produkt, ludzi z nią związanych, interakcję, miejsca jej ekspozycji i pozycjonowania oraz zamierzony cel. Piszemy to wprost: kompleksowo i konkretnie staramy się dbać o wizerunek każdej marki, usługi i produktu. Od początku do końca.

ZAKRES

– Projektowanie logo
– Naming i slogan
– Identyfikacja wizualna
– Key Visual
– Projektowanie opakowań
– Materiały POS
– Opracowywanie treści i tworzenie historii – copy

INTERAKTYWNE

Wciąż wypatrujemy innowacji i informacji. W czasach nowoczesnych technologii, do których dostosowuje się rynek, zmieniają się kanały komunikacji oraz trendy, za którymi podążają ludzie. Aby zachodziła między nimi oczekiwana interakcja wykorzystywane są różnorodne środki przekazu, które z czasem stają się lub są czymś oczywistym i powszechnym. Zarówno w sferze komunikacji jak i użyteczności. Przemianie ulegają serwisy www, zmienia się wizerunek i percepcja ludzi, aplikacje dostarczają rozrywki i użytecznych rozwiązań.

 

Dlatego staramy się w naszej pracy zaobserwować i wykorzystywać możliwości jakie przynosi codziennie świat. Dzięki temu, projektujemy i tworzymy strony www, aplikacje mobilne oraz interfejsy w odpowiedzi na oczekiwania klientów. Świat nas popędza, więc szukamy odpowiednich rozwiązań. Łączymy tradycyjne media z nowymi technologiami. I na odwrót. W końcu to komunikacja, więc stajemy face to face z każdym zadaniem. Uatrakcyjniamy przekaz i umożliwiamy dialog z grupą docelową. Dlatego też komunikujemy to, co trzeba – przez www i mobile.

ZAKRES

– Projektowanie responsywne (RWD)
– Architektura informacji
– User Experience
– Aplikacje i rozwiązania mobilne
– Strony, portale i serwisy www
– Interfejsy użytkownika
– Landing page

FILM I FOTOGRAFIA

W odpowiedzi na potrzeby klientów szukających zarówno pojedynczych rozwiązań, jak i kompleksowej oferty działań marketingowych zajmujemy się także produkcją filmów korporacyjnych, reklamowych i promocyjnych. Przygotowujemy także i realizujemy modowe oraz wizerunkowe sesje fotograficzne. Zajmujemy się także fotografią produktową oraz tworzeniem wizualizacji i animacji 2D oraz 3D. W zależności od potrzeb klienta wpływają one na wzrost świadomości usługi, atrakcyjny wizerunek i pozytywne postrzeganie marki czy wprowadzenie produktu na rynek. Służą osiągnięciu konkretnych celów, na przykład informacyjnych, społecznych, korporacyjnych czy reklamowych lub łączą je w atrakcyjnej formie.

 

Często są także uzupełnieniem kompleksowej realizacji przedstawiającej konkretny produkt, usługę lub wizerunek firmy. Zależnie od tego, czy przygotowujemy sesje fashion, wizualizacje do reklam prasowych, sesje produktowe do folderów, materiały do spotów tv, internetowych i radiowych czy infoanimacje – skupiamy się zawsze na celu, grupie odbiorców i oczekiwanym wydźwięku biorąc pod uwagę atrakcyjny przekaz oraz zaplanowane kanały komunikacji. Dbamy o najmniejszy szczegół na każdym etapie kreacji i produkcji.

ZAKRES

– Reklama tv i radio
– Spot tv i radio
– Film promocyjny
– Animacje 2D, 3D
– Fotografia modowa
– Fotografia produktowa
– Packshoty
– Wizualizacje 3D

PUBLIKACJE I DTP

Wielu wieszczyło śmierć publikacji drukowanych i wyparcia ich przez urządzenia cyfrowe. Coraz bardziej wyszukane strony internetowe czy aplikacje mobilne jednak nie są w stanie zastąpić odbiorcy kontaktu ze strukturą papieru, z formatem publikacji czy z zapachem farby drukarskiej. Doskonalsze i tańsze technologie druku i jego uszlachetniania dają nam wiele możliwości kreacji dopasowanej do danej publikacji niezależnie czy jest to folder firmowy, raport roczny, ulotka firmowa czy gazeta codzienna.

Każdy projekt przeznaczony do druku jest dla nas ciekawym wyzwaniem. Dobór papieru, technologii druku, projekt siatki i typografii, wybór ilustracji i kolorów, a następnie cały proces składu publikacji i przygotowania do druku (DTP) składa się na wyjątkowy proces projektowy inny od pozostałych dziedzin projektowania graficznego.

ZAKRES

– Katalogi
– Akcydensy
– Foldery
– Plakaty
– Wizytówki
– DTP